Wiadomości

  • 4 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1568

WOŚP: szkolenie dla wolontariuszy

Sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice poinformował o obowiązkowym szkoleniu dla wolontariuszy, które odbędzie się w dniu 9 stycznia o godzinie 10.00 w Gimnazjum Publicznym nr 2 przy ulicy Targowej 6.

Szkolenie ma na celu przedstawienie zasad wolontariatu w dniu finału (10 stycznia 2010 r.), a także omówienie obowiązujących zasad bezpieczeństwa (prawdopodobnie krótkie szkolenie z zasad udzielania Pierwszej Pomocy oraz spotkanie z Komendantem Policji i Starszym Inspektorem Straży Miejskiej). Następnie wolontariusze będą mieli możliwość odebrania puszek, identyfikatorów oraz serduszek. W przypadku jednak, gdy któryś z nich nie będzie mógł dotrzeć na szkolenie jego ID oraz puszka będą do odbioru w Sztabie (GP 2) w dniu finału od wczesnych godzin porannych.

Jeżeli zdarzy się, że któryś z wolontariuszy z powodu choroby czy też innego znaczącego powodu nie będzie mógł kwestować prosimy o kontakt telefoniczny z Szefową wolontariuszy Agnieszką (696-158-987), w celu uniknięcia niejasności. Prosimy również zatroszczyć się we własnym zakresie o smycze do ID, ponieważ nie jesteśmy w stanie ich zapewnić.

aka / czecho.pl, źródło: WOŚP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.