czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2010
  • wyświetleń: 2258

Poszukują bibliotekarza na pół etatu

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie poszukuje osoby na stanowisko bibliotekarza. Niezbędne dokumenty można nadsyłać do 25 stycznia.

Reklama

Kandydaci powinni posiadać wykształcenie kierunkowe z zakresu informacji naukowej i bibliotekoznawstwa, doświadczenie zawodowe i biegle obsługiwać komputer. Mile widziane będą również umiejętności interpersonalne, komunikatywność, dobra organizacja pracy i duża samodzielność. GBP zależy również, aby potencjalni pracownicy byli dyspozycyjni i posiadali wysoką kulturę osobistą.

W zamian Gminna Biblioteka Publiczna proponuje pracę na samodzielnym stanowisku, stabilizację zawodową, kontakt z ludźmi, a także możliwość wykazania się inicjatywą.

Oferty na konkurs należy składać do 25 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bestwinie (ul. Szkolna 8, 43-512 Bestwina). Spośród kandydatów, którzy złożą komplet dokumentów w wymaganym terminie, zostaną wyłonione osoby, z którymi zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Z osobą, która zostanie wybrana, zostanie podpisana umowa na pół etatu.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.