Wiadomości

  • 18 stycznia 2010
  • wyświetleń: 2828

Kaniów: Słoneczko

W minionym tygodniu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kaniowie została oddana do użytku nowa siedziba Świetlicy Środowiskowej „Słoneczko”.

Kaniów: Słoneczko
fot. gminabestwina.info


Przybyłych na uroczystość gości powitała delegacja dzieci, które podziękowały władzom samorządowym za przygotowanie dla nich nowego pomieszczenia i przekazały własnoręcznie wykonane w czasie świetlicowych zajęć upominki.

W uroczystości uczestniczyli: wójt Stefan Wodniak, przewodniczący rady Gminy Jerzy Zużałek, sołtys Marek Pękala, dyrektor ZS-P Barbara Konarska – Węgrzyn, przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Kazimierz Adamaszek, pełnomocnik wójta ds. profilaktyki i uzależnień Bożena Jaromin, wychowawcy ze wszystkich Świetlic Środowiskowych z terenu gminy Bestwina.

Przedstawiciele władz samorządowych, korzystając z okazji, złożyli wychowawcom życzenia na cały rok, podziękowali za zaangażowanie w pracę z dziećmi i prowadzenie świetlic.

aka / czecho.pl, źródło: http://gminabestwina.info target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.