czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1390

Nauczyciele w Realschule Linkenheim

W dniach od 13 do 16 stycznia 2010 roku w szkole Realschule Linkenheim odbyło się spotkanie koordynatorów międzynarodowego wielostronnego projektu Comenius "Jedna Europa, jedna szkoła". Czechowice-Dziedzice oraz Zespół Szkół "Silesia" reprezentowali nauczyciele Magdalena Czarnecka i Tomasz Figura.

Reklama

Uczestnicy spotkania, nauczyciele z Anglii i z Polski, obserwowali lekcje, wymieniali doświadczenia z niemieckimi nauczycielami oraz uczestniczyli w spotkaniu z dyrektorem szkoły. Omówili również dotychczasowe postępy w realizacji projektu i program następnej wizyty. Na stronie www.zssilesia.edu.pl/galeria/thumbnails.php?album=147 target=_blank class=dodaj>zssilesia.edu.pl znajdziemy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Najbliższe działania związane są z przygotowaniem spotkania młodzieży współpracujących szkół, które odbędzie się w Linkenheim już w marcu.

aka / czecho.pl, źródło: zssilesia.edu.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.