czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2004
  • wyświetleń: 869

Inwazja barbarzyńców?

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Bolesław Folek został zobowiązany do wyjaśnienia "barbarzyńskiego" incydentu. Według radnego Fryderyka Czadra, kierownik kina "Świt", Józef Grabowski, będący pracownikiem MDK-u, tuż przed projekcją filmu "Inwazja barbarzyńców" stwierdził, że czechowiccy radni to barbarzyńcy. Kierownik Grabowski również jest radnym.

Jak wynika z protokołu posiedzenia Komisji Budżetu i Finansów z Komisją Rozwoju i Rolnictwa Rady Miasta (posiedzenie odbyło się 4 lutego), radny Fryderyk Czader przypomniał o wystąpieniu kierownika kina "Świt", Józefa Grabowskiego, który przemawiał tuż przed projekcją filmu "Inwazja barbarzyńców". Był to jeden z obrazów niedawno zakończonego "Festiwalu Dobrych Filmów". - Tuż przed seansem, według relacji radnego Fryderyka Czadra, pracownik MDK-u Józef Grabowski w kilku słowach omawiał film i porównał jego tytuł do sytuacji w telewizji, gdzie były prezes Kwiatkowski zrezygnował z emisji niektórych wartościowych pozycji w TVP...

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa na str. 11

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.