czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 lutego 2010
  • wyświetleń: 1778

Grupa AA obchodzi swoje 16-lecie

W ubiegłą sobotę, 6 lutego, w sali Strażnicy OSP w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Barlickiego jedna z trzech grup Anonimowych Alkoholików uroczyście obchodziła swoje szesnastolecie powstania.

Grupa AA obchodzi swoje 16-lecie


Grupa AA "Życie", bo o niej mowa, obecnie spotyka się w każdy czwartek o 17.00 w salce przy parafii św. Andzeja Boboli. Każdy ostatni czwartek miesiąca jest mitingiem otwartym, podczas którego każdy kto chce się czegoś dowiedzieć na temat alkoholizmu jest mile widziany.

Anonimowi Alkoholicy są wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem siłą i nadzieją,aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu z alkoholizmu. Jedynym warunkiem uczestnictwa we wspólnocie jest chęć zaprzestania picia. Nie ma w AA żadnych składek ani opłat, grupa jest samowystarczalna poprzez własne dobrowolne datki. Wspólnota nie jest związana z żądną sektą, wyznaniem, działalnością polityczną, organizacją lub instytucją, nie angażuje się w żadne publiczne polemiki,nie popiera ani nie zwalcza żadnych poglądów. Podstawowym celem jest trwać w trzeźwosci i pomagać innym alkoholikom w jej osiągnięciu.

Grupa AA "Życie" nie jest jedyną w Czechowicach-Dziedzicach. Grupa AA "Barbara" organizuje spotkania w każdy wtorek o 17.00 w salce przy parafii św. Barbary, natomiast Grupa AA "Pionierzy" zaprasza w piątki o 10.00 do salki przy ulicy Nad Białką 1d

Mandatariusz Grupy AA "Życie"

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.