czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 lutego 2010
  • wyświetleń: 1507

Walentynkowe turnieje darta i kręgli

Młodzieżowa Rada Miejska nie próżnuje przez zimę i organizuje kolejne imprezy sportowe, które zostały już docenione przez przez Gazetę Czechowicką na styczniowej Gali Sportu i nominowane na sportowe wydarzenie roku. Tym razem młodzi radcy zapraszają na turnieje walentynkowe turnieje kręgli i darta.

Walentynkowe turnieje darta i kręgli


13 lutego o godzinie 11 na kręgielni Wodnik odbędzie się turniej kręgli z cyklu Vita Life Bowlings Championship. Turniej będzie odbywał się na podobnych zasadach jak dotychczas, ale smaczku będzie dodawała rywalizacja par. Uczestnicy będą zbierali punkty indywidualnie zaliczane do klasyfikacji generalnej cyklu, punktów zdobyte przez osoby z danej pary będą się sumować i na tej podstawie powstanie klasyfikacja par. Najlepsza para otrzyma atrakcyjną nagrodę! Wpisowe na turniej wynosi 10 zł od osoby, natomiast opłata od pary wynosi 15 zł. Zapisy przyjmowane na kręgielni do dnia turnieju do godziny 10:45.

Tego samego dnia od godziny 16 w Casino Vegas odbędzie się Walentynkowy turniej darta. W tym wypadku również będą ze sobą rywalizowały pary, ale tym każda para zostanie uhonorowana upominkiem w postaci zaproszeń. Dla najlepszych atrakcyjne nagrody. Również dla wszystkich uczestników przewidziany jest ciepły posiłek. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od pary. Zapisy przyjmowane są do soboty do godziny 15:40.

taurus / klub czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.