czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 lutego 2010
  • wyświetleń: 2337

Burmistrz zaprasza przedsiębiorców

Burmistrz Marian Błachut oraz Prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Czechowic-Dziedzic Ewa Rahden zapraszają na spotkanie informacyjne przedstawicieli samorządu lokalnego oraz przedsiębiorców. Odbędzie się ono 22 lutego o godzinie 12.00 w Dworku Stara Cynkownia przy ul. Hutniczej 12 w Czechowicach-Dziedzicach.

Tematem spotkania będzie m.in. przedstawienie projektu naukowo-technologicznego centrum przemysłu lotniczego, omówienie nowych inwestycji oraz innych działań prorozwojowych Gminy Czechowice-Dziedzice, informacja o możliwości dokonywania odpraw celnych w naszym mieście. Po krótkim bloku tematycznych prezentacji przewidywany jest czas na dyskusję.

Ze względów organizacyjnych mile widzialne będzie potwierdzenie udziału w spotkaniu w biurze Stowarzyszenia Przedsiębiorców Czechowic-Dziedzic, ul. Kolejowa 9, w godz. 9.00-15.00, telefonicznie pod numerem 032 214 52 30 lub elektronicznie na adres email: s.przedsiebiorcow@wp.pl.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Strategii i Rozwoju Miasta w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 3/3, numer telefonu: 032 214 71 68.

aka / czecho.pl, źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.