czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2010
  • wyświetleń: 1851

Kto otrzyma Czechosława?

W kwietniu podczas uroczystej gali najlepsi przedsiębiorcy naszej gminy otrzymają statuetkę Czechosława. By wziąć udział w prestiżowym konkursie muszą potwierdzić swój udział do 10 marca.

Reklama

Kto otrzyma Czechosława?


Konkurs Burmistrza Czechowice-Dziedzic organizowany będzie w dwóch kategoriach: Produkcja i budownictwo oraz Handel i usługi.Kryterium oceny będą: znaczenie i pozycja konkurencyjna na rynku, atrakcyjność oferty rynkowej, etyka prowadzenia działalności gospodarczej, udział firmy w życiu społecznym Gminy Czechowice- Dziedzice, a także wpływ firmy na budowę pozytywnego wizerunku Gminy Czechowice-Dziedzice.

Nagrodą dla zwycięzców obu kategorii jest dyplom potwierdzający otrzymanie tytułu "Firmy Roku 2010" oraz okolicznościowa statuetka – Czechosław, której autorem jest krakowski rzeźbiarz Marek Stankiewicz.

W konkursie mogą brać udział przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszenia udziału w konkursie oraz dostarczenie wypełnionej karty do sekretariatu konkursu w terminie do 10 marca włącznie.

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie jego wyników i wręczenie nagród laureatom planowane jest 9 kwietnia podczas uroczystej gali.

aka / czecho.pl, źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.