czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 lutego 2010
  • wyświetleń: 786

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

W dniach od 22 do 28 lutego organizowany jest doroczny „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Akcja ma na celu edukację w dziedzinie przeciwdziałania przemocy, informowanie pokrzywdzonych o przysługujących uprawnieniach oraz istnieniu organizacji mogących udzielać im pomocy.

W ramach „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw" udzielane będą przez przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości bezpłatne informacje o przysługujących pokrzywdzonym uprawnieniach oraz o adresach i telefonach instytucji, które na danym terenie zajmują się udzielaniem pomocy ofiarom przemocy ze strony osób mających problemy alkoholowe, psychiczne, uzależnionych od narkotyków lub stwarzających problemu wychowawcze.

Zaproszono instytucje zajmujące się udzielaniem pomocy ofiarom przestępstw do włączenia się w organizację przedmiotowej akcji.

Porady udzielane będą w dniach od 22 do 26 lutego od 9.00 do 15.00 przez Prokuratorów Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej w siedzibie przy ul. Listopadowej nr 31 oraz Prokuratorów Prokuratury Rejonowej w Bielsku-Białej Północ i Prokuratury Rejonowej w Bielsku-Białej Południe przy ul. Sobieskiego 9, a także Prokuratury Rejonowej w Cieszynie przy ul. Garncarskiej 8 i Prokuratury Rejonowej w Żywcu przy ul. Powstańców Śląskich 9., a także w dniach 27 i 28 lutego w godzinach pomiędzy 10.00 a 13.00 w siedzibie tych prokuratur.

aka / czecho.pl, źródło: Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.