czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2010
  • wyświetleń: 1220

Dowiedz się o dotacjach na rozwój firmy

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa Regionalny Punkt Konsultacyjny, prowadzony przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej.

Można tutaj całkowicie bezpłatnie uzyskać informacje związane z programami i formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Konsultacje są indywidualne i mają charakter bezpośredniej rozmowy z doradcą. Z doradztwa w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach skorzystało już ponad 200 osób.

Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek, 1 marca 2010 r. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt - najpóźniej do najbliższego piątku, 26 bm., do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 3/3, pok. 8, tel. 032/214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ).

Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się – wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku proszę podać w treści wiadomości swój nr telefonu). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

aka / czecho.pl, źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.