czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lutego 2010
  • wyświetleń: 1264

Wybiorą najlepsze firmy z powiatu

Starostwo Powiatowe zaprasza do udziału w kolejnej, VII już edycji, Konkursu o Nagrodę Starosty Bielskiego „Przedsiębiorca roku 2009”.

Celem konkursu jest promocja firm działających na terenie Powiatu Bielskiego i wyłonienie najlepszych firm w trzech kategoriach: małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwo. Laureatom kategorii będą przyznawane statuetki „Laury Dębowe”, które są symbolem sukcesu gospodarczego przedsiębiorstwa.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić wszyscy przedsiębiorcy zarejestrowani na terenie powiatu bielskiego, nie zalegający z płatnościami na rzecz Gminy, Skarbu Państwa i ZUS-u. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Szczegółowe warunki uczestnictwa dostępne są na stronie Starostwa Powiatowego - www.powiat.bielsko.pl target=_blank class=dodaj>www.powiat.bielsko.pl.

Przedsiębiorstwo będzie oceniane przez kapitułę konkursu, a ogłoszenia wyników dokona Starosta Bielski. Wszyscy przedsiębiorcy biorący udział w imprezie będą zaproszeni na spotkanie podsumowujące, na którym zostaną wręczone nagrody dla najlepszych firm.

aka / czecho.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.