czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 lutego 2010
  • wyświetleń: 1149

Dyrektor MBP z wizytą w Żylinie

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Ewa Kmiecik-Wronowicz reprezentowała naszą gminę podczas Karnawału Masek Wenecki, który trwał od 11 do 13 lutego w Żylinie na Słowacji. Festiwal pod honorowym patronatem primátora mesta Ivana Harmana zorganizowało Mestske Divaldo Żilina oraz władze miasta Żylina.

Żylina od 30 stycznia 2009 roku jest miastem partnerskim Czechowic-Dziedzic. Współpraca naszych miast polega m.in. na wsparciu europejskiego programu „Aktywni obywatele dla Europy” oraz partnerstwa w ramach wspólnych projektów, które są zgodne z programami Unii Europejskiej i Euroregionu Beskidy w dziedzinach: administracji publicznej, szkolnictwa i sportu, kultury i turystyki.

Delegacja Czechowic-Dziedzic odwiedziła słowacką Żylinę w piątek, 12 lutego. Karnawał to jedna z największych imprez na Słowacji - uczestnikami jej są przedstawiciele szkół, organizacji, instytucji oraz zaprzyjaźnionych miast.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.