czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2010
  • wyświetleń: 2545

Po zimie czas na dziurawe drogi

Jeszcze kilkanaście dni temu największe utrudnienia na drodze powodował zalegający śnieg i lód. Dziś kierowcy najczęściej narzekają na dziury.

W wielu miejscach ulice wyglądają jak po wielkiej katastrofie. Drogi są pełne dziur, które wielką sztuką jest ominąć. Kierowcy skarżą się, że fatalny stan tras przyczynia się do uszkodzeń pojazdów. Jedną z takich dziurawych ulic jest Węglowa. Jak poinformował nas czytelnik, uważać trzeba między innymi przy skrzyżowaniu z ulicą Gołębią.

Kierowcy, których pojazdy zostaną uszkodzone po wjechaniu w dziurę, mogą starać się o odszkodowanie. Aby to zrobić należy na miejsce zdarzenia wezwać policję. Funkcjonariusze spiszą protokół ze zdarzenia. W miarę możliwości uszkodzenia powinno się udokumentować na zdjęciach. Następnie należy znaleźć właściciela drogi (w zależności od statusu drogi będzie to gmina, powiat, Zarząd Dróg Wojewódzkich lub Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.