czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2010
  • wyświetleń: 3185

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Policjanci i strażnicy miejscy zatrzymali trzech mieszkańców Czechowic-Dziedzic podejrzanych o posiadanie narkotyków. Za przestępstwo to grożą im 3 lata więzienia.

Reklama

Trzej młodzi czechowiczanie w wieku od 17-21 lat zostali zatrzymani do kontroli drogowej na ulicy Kolejowej w Czechowicach-Dziedzicach. W czasie kontroli forda, którym podróżowali, sprawcy próbowali się pozbyć niewygodnego towaru. Jeden z nich wyrzucił na chodnik niewielki pakunek, w którym znajdowało się przeszło 14 gr metaamfetaminy oraz 1,18 gr marihuany.

Narkotyki zabezpieczono, a ich posiadacze trafili do policyjnego aresztu. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego 20-latka, pies tropiący z katowickiej Izby Celnej szkolony do wykrywania narkotyków wskazał miejsce, w którym zostały ukryte środki odurzające. Dzięki temu odnaleziono dodatkowo przeszło 20 gr. amfetaminy oraz wagę elektroniczną, tzw. "dilerkę”. Za posiadanie narkotyków sprawcom grozi kara 3 lat więzienia.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.