czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2010
  • wyświetleń: 1753

Poznaliśmy arcymistrzynię czasopism

Iga Biernat została arcymistrzem w czytaniu czasopism w Oddziale Dziecięcym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Konkurs, który miał na celu promocję czytelnictwa czasopism dla dzieci i młodzieży okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Przez cały luty wypożyczono prawie 200 gazet. Największą popularnością wśród uczestników cieszył się „Victor-Junior” , „Świerszczyk” oraz „Kubuś Puchatek”.

Nie zabrakło również fanów „Młodego Technika” oraz „Weny”. W konkursie uhonorowano również mistrzów czytania czasopism, którymi zostali: Emilia i Zuzanna Król oraz Maria Raducka. Nagrodzono również Dominika Jero oraz Kornelię i Michała Kielochów, którzy od wielu lat regularnie odwiedzają czytelnię czasopism. A już wkrótce biblioteka dla dzieci zaprosi swoich Czytelników do kolejnego konkursu związanego z ulubionymi czasopismami.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.