czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2010
  • wyświetleń: 1249

Turniej kręgli i darta w Czechowicach

W dniu 20 marca Młodzieżowa Rada Miejska, MOSiR, Kręgielnia Wodnik oraz Vita Life zapraszają na kolejne turnieje z cykl Vita Life Championship.

Reklama

O godzinie 11.00 rozpoczną zmagania zawodnicy grający w kręgle. Będzie to już 4 turniej z cyklu Vita Life Bowling Championship. Zawody będą przeprowadzane jak dotychczas, czyli każdy zawodnik rozegra 3 gry, z których punkty będą zsumowane. Najlepsi uczestnicy zostaną uhonorowani medalami i karnetami, a punkty zapisane do klasyfikacji generalnej. Poza tym każdy uczestnik turnieju otrzymuje napój od organizatorów. Wpisowe na turniej wynosi 10 zł od osoby. Zapisy przyjmowane na kręgielni do dnia turnieju do godziny 10.45.

O godzinie 16.30 rozpocznie się natomiast turniej darta. Będzie to również 4 turniej z cyklu Vita Life Dart Championship. Zawodnicy będą rywalizowali w grupach, a 8 najlepszych spotka się w drugiej rundzie gdzie rywalizacja odbywać się będzie systemem brazylijskim. Wszyscy uczestnicy otrzymają od organizatorów ciepły posiłek. Zapisy do turnieju przyjmowane są na kręgielni do dnia turnieju do godziny 16.15. Wpisowe na turniej wynosi 10 zł, a w dniu turnieju 15. Serdecznie zapraszamy.

Klasyfikacje, wyniki turniejów i opisy można znaleźć na stronie www.mrm.czechowice-dziedzice.pl/vitalife target=_blank class=dodaj>mrm.czechowice-dziedzice.pl/vitalife.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.