czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 marca 2010
  • wyświetleń: 3506

Czechowice chcą być nowoczesne

Urząd Miejski w Czechowicach - Dziedzicach podjął działania związane z opracowaniem dokumentacji dla projektu pn. „Budowa Miejskiej Sieci Teleinformatycznej w Gminie Czechowice-Dziedzice”.

Reklama

Celem projektu jest budowa infrastruktury szerokopasmowej na terenie gminy Czechowice-Dziedzice, co przyczyni się do zbudowania pozytywnego wizerunku nowoczesnej gminy, atrakcyjnego miejsca zamieszkania i rozwijania biznesu. Dla projektu jest możliwość aplikowania o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 w zakresie działania 2.1. Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego.

W związku z powyższym Urząd Miejski pragnie zaprosić na konsultacje społeczne, które odbędą się w dniu 30 marca w czechowickim ratuszu w sali nr 305 o godzinie 13.00. Podczas konsultacji zostanie przedstawiony przebieg projektowanej sieci, zebrane zostaną opinie mieszkańców. Magistrat chce też w ten sposób sprawdzić czy na terenie naszej gminy są tereny zagrożone wykluczeniem cyfrowym spowodowane brakiem dostępu do Internetu oraz nowoczesnych form komunikacji.

Urząd Miejski prosi również wszystkich zainteresowanych mieszkańców o wypełnienie ankiety zamieszczonej na www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/ankiety/ankieta_net/ target=_blank class=dodaj>stronie internetowej UM.

aka / czecho.pl, źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.