czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2010
  • wyświetleń: 2537

Ujęto sprawców pobicia na Towarowej

26 marca około godziny 22.50 obserwator monitoringu w Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach zauważył na ulicy Towarowej w rejonie Dworca Autobusowego, jak do grupy młodzieży idącej w kierunku ulicy Traugutta podeszło trzech mężczyzn, którzy zaczęli ich szarpać, popychać, a następnie bić.

Reklama

W trakcie zdarzenia jedna z osób nieletnich doznała obrażenia twarzy w okolicy jamy ustnej. Na miejsce skierowano patrole Straży Miejskiej oraz patrol mieszany Policji i Straży Miejskiej, które ujęły sprawców pobicia i przewiozły do Izby Wytrzeźwień w Bielsku-Białej.

Sprawców pozostawiono do dyspozycji Policji. Rodziców osób nieletnich, poszkodowanych w zajściu, poinformowano o przysługujących im prawach o możliwości złożenia zawiadomienia pobicia ich dzieci na Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach. Do Komisariatu Policji został również przesłany zgrany w wersji elektronicznej materiał z całości zdarzenia.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.