Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 2588

Kto posprząta nasze miasto?

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje przedsiębiorstwa, które podejmie się oczyszczania naszego miasta. Firmę wybierze w drodze przetargu.

Zamówienie dotyczy bieżącego oczyszczania miasta Czechowice-Dziedzice. Na liście w tym zadaniu znalazły się: opróżnianie koszy ulicznych; utrzymanie czystości ławek; oczyszczanie nawierzchni chodników, placów, parkingów, zatok parkingowych, jezdni, wysepek w ciągach ulicznych, przyulicznych ciągów ściekowych wraz z zamiataniem nawierzchni utwardzonych; mechaniczne oczyszczanie jezdni oraz wokół istniejących wysepek oraz części dróg wyłączonych z ruchu, a także zimowe utrzymanie chodników, placów, alejek, parkingów, zatok parkingowych.

W ramach zamówienia UM szuka firmy, która podejmie się mechanicznego oraz ręcznego oczyszczania dróg wraz z pozimowym oczyszczaniem chodników na terenie gminy.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.