Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 3445

Groził siekierą przy ul. Pionkowej

51-letni czechowiczanin groził 33-letniemu mężczyźnie siekierą, a następnie zdewastował jego samochód. Chuligan został zatrzymany przez policjantów z Czechowic-Dziedzic. Za przestępstwa te grozi mu 5 lat więzienia.

Groził siekierą przy ul. Pionkowej
fot. KMP Bielsko-Biała


We wtorek po południu 33-latek przyjechał do czechowickiego punktu skupu złomu przy ulicy Pionkowej. W czasie transakcji pomiędzy nim, a sprzedawcą doszło do konfliktu, którego podłożem były nieporozumienia rodzinne. Po ostrej wymianie zdań pracownik rzucił się na klienta z siekierą i zagroził mu pozbawieniem życia.

Mężczyzna ukrył się w zaparkowanym nieopodal mercedesie vito, którym przyjechał do punktu skupu złomu. Wówczas napastnik „wyżył” się na pojeździe, praktycznie całkowicie go demolując siekierą. Wybił szyby i wgniótł karoserię.

Powiadomieni o zdarzeniu czechowiccy policjanci zatrzymali napastnika. Trafił do policyjnego aresztu. Za groźby karalne i uszkodzenia cudzego mienia może spędzić w więzieniu najbliższe 5 lat.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.