Wiadomości

  • 25 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 4363

Zatrzymano podejrzaną parę

W piątek około 19.45 obserwator monitoringu skierował patrol Straży Miejskiej do Parku Miejskiego przy ulicy Słowackiego, gdzie zauważył podejrzanie zachowującą się parę.

W czasie obserwacji z monitoringu zauważono, że para coś pakuje i przekazuje sobie nawzajem, rozglądając się co dzieje się wokół. Po przybyciu na miejsce osoby wylegitymowano oraz nakazano opróżnić kieszenie. W wyniku tego u mężczyzny znaleziono woreczek z białym proszkiem w skarpetce prawej stopy.

Osoby ujęto w celu przekazania na komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach. Po wyprowadzeniu osób z radiowozu dokonano obserwacji wzrokowej pomieszczenia do przewozu osób, gdzie znaleziono kolejny woreczek z białym proszkiem.

Powiadomiono policjantów, którzy zabezpieczyli znalezisko. Przewożona kobieta oświadczyła, że to ona odrzuciła woreczek. Osoby przekazano do dyspozycji Policji.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.