Wiadomości

  • 4 maja 2010
  • wyświetleń: 1295

Festiwal Twórczości Dziecięcej

8 maja o godzinie 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach już po raz dziesiąty odbędzie się Festiwal Twórczości Dziecięcej "Uśmiech Dziecka". Wstęp jest wolny.

W festiwalu wystąpią dzieci i młodzież z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu bielskiego. Występy dzieci o charakterze wokalnym, recytatorskim, tanecznym oraz teatralnym będzie oceniać Jury w składzie Renata Buryło, Elżbieta Zarębska oraz Maciej Słatyński.

Podczas trwania festiwalu w holu MDK będzie można podziwiać nagrodzone prace plastyczne o tematyce konkursowej "Żyj zdrowo", jak również uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatach bibułkarskich, które poprowadzą pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach.

Organizatorem festiwalu jest Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio Koło Nr 1 oraz Świetlica Profilaktyczna T. Ch. im. Ojca Pio. Współorganizatorem imprezy są Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "ART". Sponsorem festiwalu jest Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio Koło Nr 1, Piekarnia "Rogalik" Halina Kamińska oraz Wydawnictwo "Pascal".

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.