Wiadomości

  • 5 maja 2010
  • wyświetleń: 6002

Siekierą zdewastowali lokal

Dwójce czechowiczan procenty tak mocno zaszumiały w głowach, że rozbili siekierą niemal wszystkie szyby w lokalu, zaatakowali też właściciela i klientów.

Siekierą zdewastowali lokal
fot. KMP Bielsko-Biała


W poniedziałek 20-latek i jego o rok starszy kolega „urzędowali” w jednym z lokali przy ulicy Michałowicza w Czechowicach-Dziedzicach. Krótko po północy pomiędzy nimi, a kilkoma klientami baru doszło do ostrej wymiany zdań. Mężczyźni nie dali za wygraną. Zabrali z domu siekierę, a kiedy wrócili „wyżyli” się dewastując wyposażenie i szyby w lokalu. Rozjuszeni sprawcy zaatakowali też właściciela i klientów, których usiłowali pobić.

Chuligani zostali poskromieni dopiero przez wezwanych na miejsce policjantów. Obezwładniono ich i zakuto w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że mieli we krwi od 1,5 – 2 promili alkoholu. Spowodowane przez nich szkody oszacowano na przeszło tysiąc złotych. Za przestępstwa te mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.