Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2010
  • wyświetleń: 1095

Oświetlenie na ul. Kościuszki w Chybiu

Dobiegają końca prace związane z budową oświetlenia ulicznego na ul. Kościuszki w Chybiu.

Jest to jedna z inwestycji oświetleniowych realizowanych we współpracy z ENION S.A. Oddział w Bielsku-Białej (podobnie jak w przypadku oświetlenia na ul. Słowackiego w Mnichu i ul. Czereśniowej w Zaborzu).

W pierwszej kolejności firma energetyczna zmodernizowała sieć elektroenergetyczną – linię napowietrzną nN, a następnie zamontowana została sieć oświetlenia ulicznego. Dzięki wykonaniu kolejno następujących po sobie inwestycji okoliczni mieszkańcy odniosą podwójną korzyść (poprawa warunków dostawy energii elektrycznej + oświetlenie).

Na całym odcinku drogi zamontowano 4 lampy oświetleniowe. Całkowity koszt inwestycji to ponad 14 tys. zł, w tym koszty przygotowania dokumentacji technicznej 2800,-zł, wykonawstwo – prawie 11 tys. zł. Wykonawcą robót była firma „El-Tel” Juroszek II z/s w Jaworzynce.

Ponadto informujemy, że oświetlenie na ul. Kościuszki zostanie włączone po uzyskaniu informacji o możliwości zawarcia umowy o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do umowy kompleksowej.

aka / czecho.pl, źródło: UG Chybie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.