Wiadomości

  • 13 maja 2010
  • wyświetleń: 3503

Nieletni kupili alkohol i rozrabiali

W środę w godzinach przedpołudniowych na ulicy Dojazdowej patrol Straży Miejskiej zatrzymał trzy dziwnie zachowujące osoby. Mężczyźni - jak się okazało nieletni - poruszali się środkiem drogi, spożywali alkohol oraz zaśmiecali ulicę.

Osoby zostały rozpoznane na miejscu przez świadka. Dodatkowo całe zdarzenie zostało nagrane na kamerę prywatną zamontowaną na budynku. Zatrzymani zostali przewiezieni na Komendę Straży Miejskiej. Tam zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu oraz przesłuchani w celu wskazania miejsca zakupu alkoholu.

Jak się okazało, w sklepie jeden z mężczyzn kupił trzy piwa oraz wódkę. Do placówki handlowej udał się patrol z osobą zakupującą. Jak informuje Straż Miejska, przeprowadzono rozmowę ze sprzedawcą, który sprzedał nieletnim alkohol. Sprzedawcę wylegitymowano.

Z opiekunami prawnymi oraz rodzicami osób nieletnich które popełniły wykroczenie spożywania alkoholu zostały przeprowadzone rozmowy pouczające.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.