czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2010
  • wyświetleń: 331322

Wielka woda w naszej gminie

Wojewoda Śląski wprowadził pogotowie przeciwpowodziowe dla powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego, raciborskiego, wodzisławskiego i żywieckiego oraz na terenie Bielska-Białej.

Reklama

Wielka woda w naszej gminie
fot. Bartess


Uwaga! Całodobowy dyżur przeciwpowodziowy Wydziału Zarządzania Kryzysowego - 32 2147165.

Stan alarmowy przekroczyła w niedzielę Wisła w Ustroniu i Goczałkowicach, Iłownica w Czechowicach-Dziedzicach i Pszczynka w Pszczynie.

W gminie Bestwina trwa układanie worków z piaskiem na wałach cieków wodnych, prowadzone jest na bieżąco pompowanie wody z piwnic. W związku z zagrożeniem życia i zdrowia w Kaniowie przeprowadzona zostanie ewakuacja mieszkańców ulic: Rybackiej, Gawlików Jawiszowickiej. Strażakom w akcji będą pomagać żołnierze, którzy zostali już skierowani do Kaniowa.

Iłownica przy skrzyżowaniu ulic Wierzbowej i Ochodzkiej, godz. 18:51, film: Bartess / klub.czecho.plMost na Iłownicy w Czechowicach-Dziedzicach, filmy: Bartess / klub.czecho.pl

Iłownica w Ligocie, godz. 19.30Według meteorologów silne opady będą występowały na terenie regionu jeszcze co najmniej do poniedziałku. Strefa opadów będzie się przemieszczać z zachodu na wschód regionu. Straż pożarna non-stop interweniuje!

Wielka woda w naszej gminie · fot. Dominik Ogiegło, fan, Justyna Gibas, niusbela / klub czecho.pl

ups / czecho.pl

źródło: Interia.pl, Radio Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.