Wiadomości

  • 26 maja 2010
  • wyświetleń: 4060

PKM kursuje już bez przeszkód

Aktualizacja: 2010-05-26, godz. 11:00

Wszystkie linie PKM Czechowice-Dziedzice powróciły na właściwe trasy przejazdu, z wyjątkiem linii nr 1 i 1s -informuje Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Linia nr 1 kursuje objazdem: Dworzec PKP, ul. Kolejowa, ul. Legionów, do DK-1, następnie ul. Ligocka, ul. Czechowicka, ul. Sikorskiego, ul. Miliardowicka.

Linia 1 s kursuje objazdem, ul. Waryńskiego (Skrzyżowanie), ul. Korfantego, ul. Świerklocz, do ul. Sikorskiego, następnie objazdem tak jak linia nr 1.

ups / czecho.pl, źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

-----------

Informacja z 2010-05-24

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach informuje, iż na terenie Czechowic-Dziedzic, Bronowa, Ligoty z powodu intensywnych opadów deszczu zamknięta jest tylko ulica Waryńskiego.

Linie, które kursują trasami zgodnymi z rozkładem jazdy to: 2, 3, 4, 5, 6, VII, 8, 9

Linia nr X kursuje na trasie Zabrzeg Poczta - Bielsko-Biała ul. Warszawska, z pominięciem przystanków przy ul. Waryńskiego w Zabrzegu.

Objazdami kursują linie:

Linia nr 1: ul Legionów, DK-1, Ul. Ligocka, Czechowicka, Sikorskiego do Miliardowic,
powrót tą samą trasą

Linia 1S: zgodnie z trasą przejazdu do przystanku Zabrzeg Skrzyżowanie, następnie ul. Waryńskiego, Korfantego, Świerklocz, Sikorskiewgo, Zabrzeską, Czechowicką, Ligocką, Mazańcowicką, Niepodległości do Dworca w Czechowicach-Dziedzicach.

ups / czecho.pl, źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.