Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 maja 2010
  • wyświetleń: 6716

Sprawdza się Punkt Opatrunkowy

Codziennie kilkadziesiąt osób dotkniętych klęską powodzi korzysta z Całodobowego Punktu Opatrunkowego. Ośrodek Pomocy Społecznej z Czechowic-Dziedzic, który jest pomysłodawcą punktu, systematycznie dowozi do punktu nowo pozyskane produkty.

Punkt, który będzie działał do odwołania, mieści w Zabrzegu przy ul. Waryńskiego (pomiędzy sklepem Milea, a przejazdem kolejowym). Poza pomocą medyczną, w punkcie można uzyskać podstawowe środki czystości, gumowe rękawice, worki na śmieci, łopaty, miotły itp.

Punkt otworzyła we wtorek Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża Czechowice-Dziedzice na prośbę OPS.

Ratownicy Grupy Ratownictwa PCK CZ-DZ odwiedzają też starszych ludzi, którzy nie są w stanie sami dotrzeć do punktu pomocy. Informacje o potrzebnej pomocy przekazują do OPS lub Urzędu Miejsckiego i tam podejmowane są następne kroki.

W środę punkt odwiedził Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Pojawia się tam też wielu radnych, którzy pomagają rozwiązywać bieżące problemy.

Na zdjęciach poniżej zdjęcia z Całodobowego Punktu Opatrunkowego.

ups / czecho.pl

Sprawdza się Punkt Opatrunkowy · fot. RGR PCK CZ-DZ

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.