czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2004
  • wyświetleń: 569

Prima aprilis w mediach

Wczoraj na czecho.pl umieściliśmy jeden żart prima aprilisowy. A jak to było w innych mediach? Najciekawszym wydaje nam się żart z portalu wp.pl o zmianie nazwy Samoobrony na Samoobrone Demokracji Ludzi Pracujących, czyli SDLP.

ups

wp.pl
Postanowiliśmy zmieć nazwę naszej partii. Wydaje mi, że w sytuacji w jakiej znalazła się Samoobrona, nazwa Samoobrona Demokracji Ludzi Pracujących będzie odbierana znacznie pozytywniej - oświadczył na specjalnej konferencji prasowej Andrzej Lepper. Przewodniczący dodał, że nazwa SDLP zacznie funkcjonować już wkrótce.

Interia.pl
Tego się chyba nikt nie spodziewał! Decyzją Fabrice d'Arche, który od kilku miesięcy kieruje działem handlowym Fiata Auto Poland, a który dał się już poznać z wielu bardzo udanych przedsięwzięć poprawiających rentowność polskiej filii Fiata na linie produkcyjne wraca "maluch" czyli fiat 126p.

Interia.pl
Szlagierowe spotkanie 19. kolejki piłkarskiej ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Gazeta Wyborcza
Nalot funkcjonariuszy FBI na biuro Don King Production zakończył się tymczasowym aresztowaniem słynnego promotora. Prawdopodobnie walki Gołota - Byrd, planowanej na 17 kwietnia, nie będzie.

Rzeczpospolita
Wiele wskazuje na to, że 1 maja znikną z anteny najpopularniejsze polskie seriale telewizyjne: "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Złotopolscy", "Klan", "Kasia i Tomek", "Samo Życie", "Na Wspólnej". Powodem jest dyrektywa przyjęta przed kilkoma dniami przez Radę Europejską do spraw Mediów Audiowizualnych, nakładająca na telewizje krajów członkowskich obowiązek koprodukcji przy realizacji filmów fabularnych, których łączny czas trwania przekracza 12 godzin.

Fakt
Nowym premierem zostanie Tomasz Lis.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.