Wiadomości

  • 31 maja 2010
  • wyświetleń: 2167

Dotacja na rozwój działalności

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać informacje związane z dotacjami i innymi formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Dotacja na rozwój działalności


Mają tutaj miejsce dyżury Regionalnego Punktu Konsultacyjnego, prowadzonego przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej. Prowadzą oni bezpłatne konsultacje, które są indywidualne i mają charakter bezpośredniej rozmowy z zainteresowaną osobą. Z doradztwa w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach skorzystało już ponad 200 osób.

Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek 7 czerwca 2010 r. Osoby zainteresowane udziałem, proszone są o kontakt - najpóźniej do środy, 2 czerwca., do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 3/3, pokój nr 8, tel. 032/214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl).

Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się – wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku proszę podać w treści wiadomości swoje imię, nazwisko i nr telefonu). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Błażej Budny / UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.