Wiadomości

  • 2 czerwca 2010
  • wyświetleń: 4639

Próbował popełnić samobójstwo

Kilkanaście minut trwała rozmowa oficera dyżurnego z 26-letnim mieszkańcem jednego z czechowickich sołectw, który groził, że targnie się na życie, jeśli policjant przerwie połączenie. Na miejsce natychmiast skierowano patrol, który zapewnił mężczyźnie pomoc lekarską.

We wtorek wieczorem oficer dyżurny bielskiej policji otrzymał niecodzienne zgłoszenie. Z informacji wynikało, że na strychu budynku zabarykadował się mężczyzna, który próbuje popełnić samobójstwo. Mężczyzna chciał rozmawiać z policjantem. Kiedy oficer dyżurny nawiązał z nim kontakt telefoniczny rozmówca zagroził, że się powiesi, jeśli policjant przerwie

Ponieważ groźby brzmiały bardzo realnie, oficer kontynuował rozmowę. W międzyczasie na miejsce skierowano patrol. Dyżurnemu i interweniującym policjantom udało się odwieść mężczyznę od samobójstwa. Stróże prawa przekonali go, aby otworzył drzwi.

Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Badanie dało wynik blisko 1,5 promila. Mężczyźnie zapewniono pomoc lekarską.

aka / czecho.pl, źródło: KWP Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.