Wiadomości

  • 22 czerwca 2010
  • wyświetleń: 1369

Konsultacje dla przedsiębiorców

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać informacje o dotacjach i innych formach wsparcia dostępnych dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Konsultacje dla przedsiębiorców


Mają tutaj miejsce dyżury Regionalnego Punktu Konsultacyjnego, prowadzonego przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej. Prowadzą oni bezpłatne konsultacje, które są indywidualne i mają charakter bezpośredniej rozmowy z zainteresowaną osobą. Z doradztwa w tym zakresie w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach skorzystało już blisko 300 osób.

Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek 28 czerwca.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt - najpóźniej do piątku, 25 czerwca., do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 3/3, pokój nr 8, tel. 032/214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ).

Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się – wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku proszę podać w treści wiadomości swoje imię, nazwisko i nr telefonu). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

źródło: UM Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.