czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 czerwca 2010
  • wyświetleń: 3362

Promocje czechowickich firm

Nie lubisz przepłacać, szukasz okazji? Na portalu czecho.pl wprowadziliśmy nowy dział "Promocje firm", w którym firmy z Czechowic-Dziedzic zamieszczają swoje aktualne promocje.

Promocje czechowickich firm
Planujesz wymianę okien, drzwi, rolet - zastanawiasz się kogo zapytać o radę? Firma Art Okna wykonuje bezpłatne pomiary u Klienta. Wystarczy zadzwonić, a przedstawiciel firmy przyjedzie do Ciebie.


I tak w Biurze Podróży IT-INTER TECH TRAVEL CLUB, które mieści się na ul. Ligonia 2, jeśli zarezerwujesz wyjazd samolotowy i podasz hasło "czecho.pl", otrzymasz prezent i możesz wygrać wycieczkę do Paryża!

W AUTO-PLUSIE Adama Chromańskiego założysz do swojego auta sekwencyjną instalację gazową już od 2200zł.

Jeśli założyłeś firmę i musisz wyrobić sobie pieczątkę zrób to w firmie GrafTech (ul. Młyńska 2/1). Tam do każdej pieczątki firmowej "classic line" otrzymasz dodatkową, osobistą pieczątkę.

A może Cyfrowa Telewizja Kablowa HD plus INTERNET za 40 zł? - takie rzeczy załatwisz w firmie NetService (ul. Malczewskiego 6).

To tylko niektóre z propozycji. Pełna lista aktualnych promocji znajduje się w serwisie z bazą firm (link na stronie głównej czecho.pl, w lewym menu). Bezpośredni link do promocji na stałe powędrował też na stronę główną portalu - w dziale "Ogłoszenia" (lewe menu).

Czechowickie firmy, które chcą zamieścić swoje promocje, mogą to zrobić gratis. Wystarczy posiadać wizytówkę w bazie firm na portalu czecho.pl. Po zalogowaniu do bazy można w prosty sposób dodać swoje promocje.

ups / pless.pl

www.bazafirm.czecho.pl/0,0,0,czechowice,lista,promocje.html class=dodaj>Promocje firm - zobacz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.