czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 czerwca 2010
  • wyświetleń: 3322

SKOK Stefczyka dla powodzian

18 czerwca do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach Dziedzicach dostarczone zostały dary zebrane w trójmiejskich oddziałach SKOK Stefczyka. Dodatkowo z własnych funduszy Kasa dokupiła znaczną ilość środków czystości.

SKOK Stefczyka dla powodzian
fot. B.Mehring


W przekazaniu darów uczestniczyła Bogusława Balcarek, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz przedstawiciele SKOK Stefczyka Jacek Gaducewicz, Kierownik Regionalny Makroregionu Zachodniego oraz Mariusz Fiedorek kierownik Oddziału SKOK Stefczyka w Czechowicach-Dziedzicach.

SKOK Stefczyka realizując idee swojego patrona, Franciszka Stefczyka, wspiera potrzebujących angażując się w akcję pomocy dla poszkodowanych. We wszystkich oddziałach Kasy prowadzona jest do końca czerwca zbiórka funduszy na rzecz uczniów szkół, które uległy największym zniszczeniom podczas powodzi. W każdym oddziale umieszczona jest skarbonka do której zbierane są datki, darowiznę przekazać można również na konto „Akcji Skarbonka”: 21 1090 1102 0000 0001 1253 8155.

Wszystkie Kasy Stefczyka prowadzą też wspólną akcję „Wakacje dla powodzian”. Celem przedsięwzięcia jest zorganizowanie dla dzieci poszkodowanych w wyniku powodzi kolonii letnich. Dzieci z zalanych terenów wyjadą na wakacje nad morze, gdzie odpoczną po dramatycznych wydarzeniach w których musiały uczestniczyć.

Mariusz Fiedorek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.