czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2010
  • wyświetleń: 1845

Promocje czechowickich firm

Nie lubisz przepłacać, szukasz okazji? Na portalu czecho.pl wprowadziliśmy nowy dział "Promocje firm", w którym firmy z Czechowic-Dziedzic zamieszczają swoje aktualne promocje.

I tak firma Akces zachęca nas do zakupu drzwi w okazyjnych cenach. Artroll proponuje rabat na drzwi garażowe. Natomiast jeśli mamy problem z telewizorem LCD, możemy zgłosić się do Zakładu RTV Piotr Pajkert, który również przygotował promocyjną ofertę.

Na dalekie wojaże zapraszają nas biura podróży: Multita, Chantal Travel i IT-Inter Tech Travel Club. Spośród ich wielu propozycji możemy wybrać nasze wymarzone wakacje.

To tylko niektóre z propozycji. Pełna lista aktualnych promocji znajduje się w serwisie z bazą firm (link na stronie głównej czecho.pl, w lewym menu). Bezpośredni link do promocji na stałe powędrował też na stronę główną portalu - w dziale "Ogłoszenia" (lewe menu).

Czechowickie firmy, które chcą zamieścić swoje promocje, mogą to zrobić gratis. Wystarczy posiadać wizytówkę w bazie firm na portalu czecho.pl. Po zalogowaniu do bazy można w prosty sposób dodać swoje promocje.

aka / czecho.pl

www.bazafirm.czecho.pl/0,0,0,czechowice,lista,promocje.html class=dodaj>Promocje firm - zobacz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.