czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2010
  • wyświetleń: 6326

Ruszy budowa centrum przy BPTL

W ostatnich dniach w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie została podpisana umowa o udzielenie wsparcia dla projektu "Utworzenie infrastruktury Śląskiego Centrum Naukowo-Technologicznego Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o.".

Ruszy budowa centrum przy BPTL
fot. slaskiecentrum.pl


Przedsięwzięcie o łącznej wartości blisko 55 mln zł będzie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - działania 5.3 "Wsparcie ośrodków innowacyjności".

Działalność Śląskiego Centrum Naukowo-Technologicznego Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. zmierzać będzie do rozwoju szerokiego zastosowania technologii kompozytowych stosowanych w przemyśle lotniczym i innych dziedzinach gospodarki. Inwestycja została zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Nad Białką, w okolicach Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji.

Projekt realizowany jest przy istotnym wsparciu władz Gminy Czechowice-Dziedzice. Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: www.slaskiecentrum.pl/ target=_blank class=dodaj>www.slaskiecentrum.pl.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice www.um.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.