Wiadomości

  • 8 lipca 2010
  • wyświetleń: 2857

Zasiłek na rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęło się przyjmowanie wniosków o przyznanie prawa do dodatku z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego od osób pobierających zasiłek rodzinny.

Osoby, które aktualnie pobierają zasiłek rodzinny na dzieci, które z dniem 1 września 2010 roku rozpoczną roczne przygotowanie przedszkolne (tzw. zerówkę), proszone są o składanie wniosków o przyznanie prawa do dodatku z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego w Wydziale Świadczeń Społecznych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Dodatek ten wypłacany będzie we wrześniu bieżącego roku w wysokości 100 zł. na dziecko. Ważne jest, że wniosek o ww. dodatek należy złożyć do 30.10.2010.

Szczegółowych informacji na temat świadczeń rodzinnych udzielają pracownicy wydziału w pokoju 106 Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach pracy Urzędu lub pod nr telefonu 214-71-12.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, http://www.um.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.