czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2010
  • wyświetleń: 2309

Prz ul. Pasieki jak w dżungli

– Nie mam już siły – mówi Terasa Mrowiec, mieszkanka ulicy Pasieki 1. – Wokół mojej posesji rosną wysokie chwasty, walą się drzewa, a ostatnio pojawiły się niezliczone ilości komarów – dodaje w wywiadzie dla dla "Gazety Czechowickiej".

– Za moim płotem po prawej stronie znajduje się prywatny teren. Sąsiad jednak nie dba o niego należycie. Nie wykasza trawy i nie wyrywa chwastów. W związku z tym na terenie mojego ogródka również wyrastają samosiejki – skarży się czechowiczanka.

– Po drugiej stronie działki również graniczę z terenem, o który nikt nie dba. Już od lat nie wykasza się tam trawy, a rosnące drzewa coraz bardziej niszczeją. Nikt nie interesuje się też tym, że niektóre z nich przechylają się i grożą zawaleniem – dodaje. – W tej sprawie byłam już w Urzędzie Miejskim. Kontaktowałam się również ze strażą miejską. Nikt jednak nie okazał mi pomocy – mówi z żalem.

Więcej w wydaniu papierowym Gazety Czechowickiej!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.