Wiadomości

  • 21 lipca 2010
  • wyświetleń: 1701

Pomoc dla zakładających firmę

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać informacje związane z dotacjami i innymi formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Mają tu miejsce dyżury Regionalnego Punktu Konsultacyjnego, prowadzonego przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej.

Prowadzą oni bezpłatne konsultacje, które są indywidualne i mają charakter bezpośredniej rozmowy z zainteresowaną osobą. Z doradztwa w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach skorzystało już niemal 300 osób.

Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek 26 lipca 2010 r. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt - najpóźniej do piątku, 23 lipca, do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii, Rozwoju i Promocji (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 3/3, pokój nr 8, tel. 032/214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ).

Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się – wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku proszę koniecznie podać w treści wiadomości swoje imię, nazwisko i nr telefonu). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, http://www.um.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.