czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2010
  • wyświetleń: 2048

Przyjechali goście z Hiddenhausen

Przez kilka dni Burmistrz Czechowic-Dziedzic gościł w naszym mieście dwóch Zastępców Burmistrza z partnerskiego miasta Hiddenhausen: Erwina Steffena oraz Egona Schafera.

W imieniu mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice Burmistrz chciał serdecznie podziękować gościom za pomoc okazaną w czasie powodzi. Partnerskie Miasto Hiddenhausen przekazało na ten cel pompę elektryczną, która pomogła usunąć skutki powodzi.

Dziękując za okazaną pomoc Burmistrz wystosował podziękowanie:

Pragnę serdecznie podziękować w imieniu mieszkańców Czechowic-Dziedzic, za przekazanie pompy elektrycznej, pomocnej przy usuwaniu skutków powodzi, jaka nawiedziła naszą gminę w maju br. Hojność, dar serca, a nade wszystko solidarność okazana mieszkańcom Czechowic-Dziedzic, to dar bezcenny dla tych, którzy musieli zmierzyć się z żywiołem o niespotykanej dotąd skali. Powódź, niejednokrotnie zabrała wielu rodzinom dorobek całego życia, to tragedia w wymiarze materialnym, ale i psychicznym, dlatego tak ważna jest pomocna dłoń i współczucie. Dzięki waszemu darowi słowo „miasto partnerskie” nabrało dla nas nowego znaczenia, jako partnerstwo w obliczu nieszczęścia.

Szanowny Panie Burmistrzu, pragnę w imieniu naszych mieszkańców zapewnić Państwa o szczerej wdzięczności, a jednocześnie proszę o przekazanie mieszkańcom Hiddenhausen – naszego partnerskiego miasta – wyrazów uznania i prostego, ale jakże wymownego słowa: DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!”

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Czechowic-Dziedzic


aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dzedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.