czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2004
  • wyświetleń: 1322

Kradną sprzęt RTV i rowery

We wtorek w nocy policjanci z KP w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali na gorącym uczynku 39-letniego mężczyznę, który włamał się do sklepu ze sprzętem RTV, AGD w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Traugutta. Mężczyzna usiłował skraść wagę elektroniczną i inny sprzęt, w czym przeszkodzili mu funkcjonariusze. Nietrzeźwy sprawca został umieszczony w izbie wytrzeźwień (2 promile) w Bielsku-Białej. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

Dzięn wcześniej policjanci zatrzymali do kontroli 17-letniego kierującego rowerem górskim. Chłopak twierdził, że rower jest jego własnością, jednak nie potrafił tego uwiarygodnić. W związku z tym policjanci zabezpieczyli przedmiot i wówczas okazało się, że pochodzi on z przestępstwa - mieszkanka Czechowic tego samego dnia zawiadomiła, że z przychodni lekarskiej skradziono jej rower. Policjanci ustalili, że jest to ten sam, do którego przyznawał się 17-latek.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.