czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 2409

Gdzie są promocje w tym tygodniu?

Nie lubisz przepłacać, szukasz okazji? Na portalu czecho.pl wprowadziliśmy nowy dział "Promocje firm", w którym firmy z Czechowic-Dziedzic zamieszczają swoje aktualne promocje.

Gdzie są promocje w tym tygodniu?
W Graftech do każdej pieczątki firmowej classic line pieczątka osobista pocket stamp gratis.


Lato to czas wakacyjnych wycieczek. Na dalekie wojaże w promocyjnych cenach zapraszają nas biura podróży: Multita, Chantal Travel i IT-Inter Tech Travel Club. Spośród ich wielu propozycji w dziale "Promocje firm" możemy wybrać nasze wymarzone wakacje.

Tymczasem firma Artroll kusi nas atrakcyjnymi cenami na moskitiery, rolety i żaluzje. Jeśli jednak zamierzamy zainwestować w samochód, to dirma P.H.U. "Auto-Plus" Adam Choromański proponuje sekwencyjne instalacje gazowe w "rewelacyjnych cenach". Twoje Czyste Wnętrze to przedsiębiorstwo zajmujące się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej. W letniej ofercie klientom, którzy zamówią usługę o wartości powyżej 100 złotych, proponują 10% rabatu.

To tylko niektóre z propozycji. Pełna lista aktualnych promocji znajduje się w serwisie z bazą firm (link na stronie głównej czecho.pl, w lewym menu). Bezpośredni link do promocji na stałe powędrował też na stronę główną portalu - w dziale "Ogłoszenia" (lewe menu).

Czechowickie firmy, które chcą zamieścić swoje promocje, mogą to zrobić gratis. Wystarczy posiadać wizytówkę w bazie firm na portalu czecho.pl. Po zalogowaniu do bazy można w prosty sposób dodać swoje promocje.

aka / czecho.pl

www.bazafirm.czecho.pl/0,0,0,czechowice,lista,promocje.html class=dodaj>Promocje firm - zobacz

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.