czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 4664

Włamanie do sklepu przy Legionów

Trzech włamywaczy w wieku od 22-24 lat zatrzymali policjanci z Czechowic-Dziedzic. Mężczyźni włamali się do sklepu, z którego skradli alkohol i papierosy o wartości blisko 3 tysięcy złotych. Za włamanie i kradzież cudzego mienia mogą trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Włamanie do sklepu przy Legionów
fot. Policja


Nocą z soboty na niedzielę, włamywacze wybili szybę wystawową w sklepie przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach i przedostali się do środka. Skradli towary, które były w zasięgu ich rąk – alkohol i papierosy, a następnie rzucili się do ucieczki.

Uciekających z łupami rabusiów zauważyli policjanci, którzy ruszyli za nimi w pościg. Już po chwili zatrzymali całą trójkę. Odzyskali tez skradzione przez nich towary. Badanie alkomatem wykazało, że sprawcy byli nietrzeźwi. Mieli we krwi od 1,5 – 2 promili alkoholu. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.