czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 2115

Mali poszukiwacze skarbów

17 sierpnia Młodzieżowa Rada Miejska już po raz drugi organizuje dla najmłodszych czechowiczan „Poszukiwanie skarbów”.Zabawa przewidziana jest dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat i będzie prowadzona w okolicach placu Jana Pawła II i parku miejskiego.

Mali poszukiwacze skarbów


Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 9.30 na placu przed Urzędem Miejskim. Tam dzieci zostaną podzielone na grupy i pod opieką członków rady młodych wyruszą na poszukiwanie skarbu. W drodze do celu młodzi odkrywcy będą mieli do wykonania rozmaite zadania: zagadki matematyczne, gry sprawnościowe, konkurs wiedzy o magii, rysowanie zamku.

Rozwiązanie zagadki i wykonanie zadania nagradzane będzie wskazówką przybliżającą grupę do zakopanego skarbu. Dla wszystkich uczestników zabawy przewidziane są upominki. Podczas akcji przeprowadzona zostanie dodatkowa konkurencja – na najciekawsze przebranie, a jej zwycięzca otrzyma nagrodę specjalną.

Zapisów na zabawę można dokonywać mailowo mrm@czechowice-dziedzice.pl oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej koło fontanny. Wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i adres zamieszkania dziecka i telefon kontaktowy. Zapisy prowadzone są do niedzieli!

taurus / klub czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.