czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 4642

Czechowicka firma nagrodzona!

Artykuł sponsorowany:

Ekskluzywna marka Vialli Design, której wyłącznym dystrybutorem jest Firma Handlowa Stanisław Kulig Centrum Sztućca z Czechowic-Dziedzic, otrzymała godło Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2010.

Czechowicka firma nagrodzona!


Wyróżnienie to jest dla nas niezwykle cenne, ponieważ przyznawane jest przez samych konsumentów i mimo krótkiej, bo zaledwie kilkumiesięcznej obecności na polskim rynku, produkty Vialli Design zostały zauważone i docenione.

Nagroda ta pokazuje, iż Polacy nie boją się odważnych kształtów i kolorów oraz zwracają coraz większą uwagę na design i oryginalność produktów – mówi Małgorzata Danelczyk, Product Manager marki Vialli Design.

Kulig istnieje na polskim rynku od 1990 roku i jest jedną z wiodących firm w branży sztućców, noży, nożyczek i akcesoriów kuchennych.

Jako oficjalny dystrybutor marek Victorinox, Fiskars, Amefa, Vialli Design, firma prezentuje szeroki wachlarz najbardziej uznanych na światowym rynku i pożądanych marek.
Posiadanie wyłączności na modernistyczne produkty Vialli Design, otworzyło nowe możliwości rozwoju firmy.

Laur Konsumenta to obecnie największy konkurs konsumencki w kraju. Jego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w kilkuset kategoriach.
Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są w rzeczywistości nagrodą polskich konsumentów, ponieważ to właśnie oni wybierają najwyżej cenione produkty.

Dziś godła Laur Klienta/Laur Konsumenta stały się potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie, stały się zbiorową formą rekomendacji przyznawanych tylko najlepszym.

Produkty Vialli Design można nabyć w renomowanych sklepach i butikach na terenie całego kraju, jak również w sklepach internetowych.

Więcej informacji na stronie www.vialli-design.com target=_blank class=dodaj>www.vialli-design.com

---

Firma Handlowa Stanisław Kulig
Składy Fabryczne Centrum Sztućca
ul. Pocztowa 14
43-500 Czechowice-Dziedzice

Czechowicka firma nagrodzona!