czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 2486

Promocje w Czechowicach-Dziedzicach

Nie lubisz przepłacać, szukasz okazji? Na portalu czecho.pl wprowadziliśmy nowy dział "Promocje firm", w którym firmy z Czechowic-Dziedzic zamieszczają swoje aktualne promocje.

Promocje w Czechowicach-Dziedzicach
Wakacje w promocjach last minute - w biurach podróżny Multita i Chantal.


"Bezpłatny pomiar i wycena" - w ten sposób klientów stara się przekonać firma Relex, zajmująca się sprzedażą rolet, żaluzji i moskitier. Podobnie Art-Okna. Jeśli myślimy o drzwiach, warto zainteresować się promocyjną ofertą przedsiębiorstwa Akces. W sezonie letnim Pol-Bis zachęca do montażu telewizji satelitarnej za jedyne 70 złotych.

To tylko niektóre z propozycji. Pełna lista aktualnych promocji znajduje się w serwisie z bazą firm (link na stronie głównej czecho.pl, w lewym menu). Bezpośredni link do promocji na stałe powędrował też na stronę główną portalu - w dziale "Ogłoszenia" (lewe menu).

Czechowickie firmy, które chcą zamieścić swoje promocje, mogą to zrobić gratis. Wystarczy posiadać wizytówkę w bazie firm na portalu czecho.pl. Po zalogowaniu do bazy można w prosty sposób dodać swoje promocje.

aka / czecho.pl

www.bazafirm.czecho.pl/0,0,0,czechowice,lista,promocje.html class=dodaj>Promocje firm - zobacz

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.