czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 2117

Karolina Kidoń Band w Chybiu

W sobotę, 14 sierpnia na scenie amfiteatru w Chybiu z cyklu „Zawsze o 21:00...” wystąpi Karolina Kidoń Band.

Kwartet grający standardy jazzu tradycyjnego, jak również sporo klasycznego rock&rolla, soulu, bluesa. Liderce akompaniują muzycy zespołu Shakin Dudi, świetny pianista Tomasz Pala, pełny uroku kontrabasista Bartek Stutlich i perkusista Łukasz Walczak.

Karolina Kidoń to urodzona 10 listopada 1983 polska wokalistka bluesowo-soulowo-jazzowa. Frontmenka zespołu Puste Biuro, z którym wystąpiła między innymi na Rawa Blues Festival (dwukrotnie – mała scena w 2007 i duża w 2008 roku), Przystanku Woodstock 2008 i Olsztyńskich Nocach Bluesowych.

Karolina w wieku 17 lat została finalistką telewizyjnego programu “Droga Do Gwiazd”. Jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów, miedzy innymi Krokus Jazz Festival. Uznana przez portal Blues.com za jedną z dziesięciu, a przez magazyn “Twój Blues” - za jedną z czterech najlepszych polskich wokalistek. Występowała u boku Małgorzaty Ostrowskiej, Gangu Olsena, Karen Edwards, Zbigniewa Wodeckiego i Jarka Śmietany.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.