czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 1520

Konsultacje dla przedsiębiorczych

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać informacje związane z dotacjami i innymi formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Mają tu miejsce dyżury Regionalnego Punktu Konsultacyjnego, prowadzonego przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej.

Prowadzą oni bezpłatne konsultacje, które są indywidualne i mają charakter bezpośredniej rozmowy z zainteresowaną osobą. Z doradztwa w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach skorzystało już niemal 300 osób.

Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek 30 sierpnia 2010 r. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt - najpóźniej do piątku, 27 sierpnia, do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii, Rozwoju i Promocji (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 3/3, tel. 032/214-71-93, e-mail: wp@um.czechowice-dziedzice.pl ).

Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się – wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku proszę koniecznie podać w treści wiadomości swoje imię, nazwisko i nr telefonu). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.