czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2010
  • wyświetleń: 3957

Pies wrzucony do kosza na odzież

We wtorek około godziny 15.00 na ulicy Jagiellońskiej w rejonie bloku numer 16 do kosza na odzież Polskiego Czerwonego Krzyża został wrzucony szczeniak. Taką anonimową informację otrzymał Dyżurny Straży Miejskiej.

Na miejsce skierowano patrol Straży Miejskiej, który potwierdził, iż z wnętrza pojemnika słychać było odgłosy szczenięcia. Na miejsce wezwano Straż Pożarną celem otworzenia pojemnika. Po otwarciu wyciągnięto szczeniaka, który został przewieziony do Kliniki weterynaryjnej ORKA celem zbadania, po czym został odebrany przez schronisko dla zwierząt w Cieszynie, gdzie natychmiast znalazł szczęśliwą opiekunkę.

Na miejscu mimo usilnych starań nie zdołano ustalić świadków zdarzenia jak i sprawcę. Straż Miejska informuje, iż ktokolwiek widział zdarzenie prosi o pilny kontakt pod numer 32-215-54-92 lub 986 bezpłatny z telefonu komórkowego. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.